Folie do Opus-Mini

Poduszki wypełnione powietrzem coraz częściej wykorzystywane są do zabezpieczania towarów.

Urządzenie potrafi wytwarzać łańcuch poduszek wypełnionych powietrzem w sposób ciągły w dowolnym miejscu i czasie. Operator urządzenia w każdej chwili może oderwać potrzebną ilość wypełniaczy dzięki perforacji pomiędzy poszczególnymi poduszkami. Możliwość ustawienia żądanej ilości poduszek pozwala produkować tylko tyle poduszek, ile w danej chwili jest nam potrzebne.

W systemie Opus mini mają Państwo możliwość produkowania wypełniaczy, przy użyciu  biodegradowalnej folii Opus-Bio w 4 rozmiarach:

  • Opus-Bio 100mm x 200mm x 500mb
  • Opus-Bio 200mm x 200mm x 500mb
  • Opus-Bio  50mm x 400mm x 325mb (maty)
  • Opus-Bio  160mm x 400mm x 325mb (maty)
  • Quilt maty x 40cm x 260mb  (maty)
  • HDPE 120mm x 200mm x 500mb

 

Używając  folii HDPE Opus-Bio  masz świadomość ochrony środowiska. Folia ulega rozkładowi podczas przebywania na składowisku w czasie 12-14 miesięcy przez co przyczyniasz się do ochrony naszego otoczenia. Folia Opus-Bio nie pozostawia szkodliwych pozostałości a wyprodukowane poduszki nadają się do ponownego wykorzystania w recyklingu. Informując o takim ekologicznym sposobie zabezpieczania paczek na stronie Twojego sklepu internetowego zyskujesz dodatkowych klientów stawiających na ekologie.

      Każdy kto posiada kalkulator łatwo obliczy, że koszt stosowania wypełniaczy jest mniejszy niż koszt reklamacji i ponownej wysyłki towaru do Klienta.  Tego typu zabezpieczanie pakowanych przedmiotów nie absorbuje osoby pakującej, nie zajmuje potrzebnej do innych celów przestrzeni magazynowej, dając możliwość wytworzenia żądanej w danej chwili określonej ilości  wypełniaczy pustych przestrzeni. Kupując minimalnie 6 rolek folii do zakupionego urządzenia nie  płacisz za dostawę towaru kurierem do Twojej firmy.