Folie do Opus-Mini

Poduszki wypełnione powietrzem coraz częściej wykorzystywane są do zabezpieczania towarów.

Urządzenie potrafi wytwarzać łańcuch poduszek wypełnionych powietrzem w sposób ciągły w dowolnym miejscu i czasie. Operator urządzenia w każdej chwili może oderwać potrzebną ilość wypełniaczy dzięki perforacji pomiędzy poszczególnymi poduszkami. Możliwość ustawienia żądanej ilości poduszek pozwala produkować tylko tyle poduszek, ile w danej chwili jest nam potrzebne.

W systemie Opus mini mają Państwo możliwość produkowania wypełniaczy, przy użyciu  biodegradowalnej folii Opus-Bio w kilku rozmiarach:

  • 100mm x 200mm x 500mb
  • 200mm x 200mm x 500mb
  • 250mm x 200mm x 500mb
  • 50mm x 400mm x 325mb (maty)
  • 160mm x 400mm x 325mb (maty)
  • Quilt PRO-TECH maty x 40cm x 260mb  (maty)

certyfikat biodegradowalnościcertyfikat Greenlight

 

Używając  folii biodegradowalnej HDPE Opus-Bio  masz świadomość ochrony środowiska. Folia ulega rozkładowi podczas przebywania na składowisku w czasie 12-14 miesięcy przez co przyczyniasz się do ochrony naszego otoczenia. Folia Opus-Bio nie pozostawia szkodliwych pozostałości a wyprodukowane poduszki nadają się do ponownego wykorzystania w recyklingu. Informując o takim ekologicznym sposobie zabezpieczania paczek na stronie Twojego sklepu internetowego zyskujesz dodatkowych klientów stawiających na ekologie.

Certyfikat biodegradowalności Certyfikat Greenlight dla folii Opus Bio

Każdy kto posiada kalkulator łatwo obliczy, że koszt stosowania wypełniaczy jest mniejszy niż koszt reklamacji i ponownej wysyłki towaru do Klienta.  Tego typu zabezpieczanie pakowanych przedmiotów nie absorbuje osoby pakującej, nie zajmuje potrzebnej do innych celów przestrzeni magazynowej, dając możliwość wytworzenia żądanej w danej chwili określonej ilości  wypełniaczy pustych przestrzeni. Kupując minimalnie 6 rolek folii do zakupionego urządzenia nie  płacisz za dostawę towaru kurierem do Twojej firmy.

Folie ekologiczne kompostowalne

W ofercie posiadamy również, przyjazne środowisku wykonane z mączki kukurydzianej i skrobi ziemniaczanej  folie nadające się w 100% do kompostowania.