Gwarancja na urządzenia

Urządzenia są objęte 12 miesięczną gwarancją producenta z możliwością rozszerzenia do 24 miesięcy.  Prowadzimy  ogólnopolski serwis sprzedawanych urządzeń Opus Mini. Czas reakcji serwisu po zgłoszeniu usterki nie jest dłuższy niż 2-5 dni.  Istnieje możliwość rozszerzenia opcji serwisowej o dostawę urządzenia zastępczego podczas trwania ewentualnej naprawy. W takim przypadku  po zgłoszeniu usterki wysyłamy kurierem urządzenie zastępcze, z którego będą mogli Państwo korzystać do czasu zakończenia ewentualnej naprawy.

Urządzenia zostały już wielokrotnie przetestowane w różnych warunkach pracy bezpośrednio u naszych Klientów, i w ich ocenie są bezawaryjne. Kupując Opus-mini wyznaczony pracownik zostanie przeszkolony pod kątem obsługi, serwisu i przepisów BHP. Otrzymają Państwo także pomoc telefoniczną dostępną przez 24 godziny na dobę. Instrukcja obsługi w języku polskim pozwala w szybki i czytelny sposób zapoznać się z podstawowymi funkcjami urządzenia jak również ustawieniami i zmianą parametrów pracy. Urządzenie Opus mini ma certyfikat CE i jest dopuszczone do sprzedaży w krajach UE.

      Częściami, które nie podlegają gwarancji są elementy eksploatacyjne czyli drut grzejny oraz taśma teflonowa i paski. Jednakże przy zakupach materiałów eksploatacyjnych do zakupionego urządzenia w naszej firmie, istnieje możzliwość serwisu tych elementów bez ponoszenia żadnych kosztów.