Ponacinany papier Wrap

Papier nacinany w systemie Wrap, to alternatywne rozwiązanie do wypełniaczy z folii. Pakowanie towarów przy użyciu tego papieru pozwala nam zastąpić folię bąbelkowa jak również maty wypełnione powietrzem.

Urządzenia do podawania papieru są tanie jak również proste w użyciu. Metalowa konstrukcja z wałkiem zaopatrzonym w regulowany hamulec pozwala na dopasowanie siły rozciągania papieru.

Drewniany dyspenser do papieru nacinanego świetnie sprawdzi się w mniejszych magazynach, jak również wszędzie tam gdzie jest dużo stanowisk.

Urządzenie do papieru WrapPodajnik papieru Wrap

Papier ponacinany Wrap jest ekologiczny a zapakowany w niego towar wygląda estetycznie i czysto. Nie należy mylić tego produktu z ponacinanym kartonem, który podczas nacinania wytwarza kurz i zanieczyszcza magazyn.  Wrap w przeciwieństwie do nacinanego kartony nie zwiększa również wagi paczki.

Sposób ponacinania papieru Wrap pozwala na prawie dwukrotne zwiększenie jego długości a także kilkunastokrotne objętości.

Sposób nacinania Wrap

Co pakować papierem Wrap?

Papierem ponacinanym Wrap możemy zapakować praktycznie dowolny towar. Butelki, kosmetyki, leki zabawki to produkty które łatwo owinąć. Puste miejsce, które pozostanie w kartonie, również możemy wypełnić Wrapem. Dzięki zwiększeniu objętości świetnie nadaje się taki papier jako wypełniacz do paczek.

Papier sprzedawany jest w rolkach o szerokości 40 cm, oraz długości 250mb. Długość podajemy papieru przed jego rozciągnięciem. Nieuczciwi sprzedawcy podają długość użytkową po rozciągnięciu papieru podczas pakowania.

rolka Wrap papieru

Wrap to produkt ekologiczny,  jak również estetyczny. Mile zaskoczy cię również niski koszt pakowania (kontakt do sprzedawcy: 509-109-415).