Oferta sprzedaży urządzeń

Urządzenie Opus-mini, można w Polsce zakupić w cenie oferowanej przez angielskiego producenta!

Cenę urządzenia z uwagi na różny kurs EURO podajemy w odpowiedzi na Państwa e-maila poprzez zakładkę kontakt. Pisząc do nas proszę podać  swój numer telefonu – wówczas to my do Państwa oddzwonimy. Przy zakupie większej ilości urządzeń  prosimy podczas zapytania wskazać potrzebną ich ilość. Urządzenia posiadamy w magazynie w Polsce.

Urządzenie zzapakowanie Opus-Mini

      W przypadku kupna urządzenia potrzymają Państwo 24 miesięczny serwis i pomoc telefoniczną przez 24 godzinę na dobę. Wraz z urządzeniem otrzymają Państwo fakturę VAT, gwarancję oraz instrukcję obsługi. Urządzenia wysyłamy kurierem lub dostarczamy je osobiście do Klienta.

Zawsze przeprowadzamy szkolenie dotyczące obsługi, a nasz serwisant służy Państwu pomocą 24 godziny na dobę. Przy stałej współpracy jest możliwość serwisowania urządzenia na nasz koszt również po okresie gwarancyjnym. Utrzymujemy dla Klientów, którzy zakupili urządzenia w naszej firmie odpowiednie stoki magazynowe co pozwoli na wysyłkę zamówionej folii jeszcze w dniu złożenia zamówienia jeżeli nastąpi to do godziny 12.00. Przy zakupie jednorazowym 6 rolek folii wysyłka następuje na nasz koszt. Towar jest odpowiednio zabezpieczony i wysyłany kurierem z dostawą na dzień następny. Interesują Państwa tańsze urządzenia? Zapraszam do kontaktu.