Urządzenie Opus-Mini

Oferujemy Państwu nowoczesne urządzenie do produkcji biodegradowalnych wypełniaczy do paczek, jak również mat o handlowej nazwie Opus-Mini.

Urządzenie jest niewielkich rozmiarów co pozwala na produkowanie wypełniaczy do paczek nawet w małych magazynach i sklepach internetowych.

maszyna do poduszek Opus MiniOpus widziany z boku

     Opus-mini charakteryzuje się bardzo cichą pracą jak również dużą szybkością produkowanych poduszek z powietrzem.

Wypełniacze są wytrzymałe na zgniatanie a także uderzenia z uwagi na użytą do ich produkcji folię HDPE. Perforacja pomiędzy poduszkami umożliwia szybkie oderwanie potrzebnej do wypełnienia ilości wypełniaczy.

 

 

 

 

Urządzenie Opus Mini jest produkowane w Anglii co daje mu przewagę nad konkurencyjnymi tanimi urządzeniami z Chin i Tajlandii. Przez kilka lat było ono testowane i modernizowane osiągając duży współczynnik niezawodności. Przeszło wytrzymałościowe testy pracując w wielu firmach na wyspach oraz innych krajach UE.

Urządzenie posiada czytelną instrukcję obsługi w języku polskim oraz certyfikat CE. W trybie serwisowym możemy dodatkowo ustawić inne parametry dostosowując urządzenie do naszych potrzeb i oczekiwań.

Panej sterowania w urządzeniu Opus Mini

     Panel sterowania pozwala operatorowi na szybką zmianę temperatury zgrzewania folii, zwiększenie lub zmniejszenie ilości wdmuchiwanego powietrza oraz ustawienie żądanej ilości poduszek jakie ma wykonać maszyna po włączeniu przycisku start.

      Jeżeli chodzi o stanowisko pracy to urządzenie powinno być umieszczone na stojaku, regale, biurku ewentualnie innej stabilnej podstawie, na odpowiedniej wysokości (ok.70-120 cm od podłoża). Umożliwi to swobodne opadanie produkowanych poduszek z powietrzem do przygotowanego kartonu lub innego pojemnika na wypełniacze. Na życzenie Klienta możemy wraz z urządzeniem dostarczyć stabilny stojak w cenie ok. 450zł netto jak również kartonowe pojemniki na poduszki. W pobliżu miejsca pracy należy zapewnić źródło energii elektrycznej, w odległości nie większej niż 1m. Urządzenie jest zasilane jednofazowym prądem elektrycznym 230V.

Parametry pracy urządzenia:

  • Prędkość: 160 poduszek 10 cm x20 cm na minutę.
  • Wydajność: 10 metrów sześciennych poduszek 20 cm x 20cm na godzinę.
  • Zasilanie: 230V , 50Hz.
  • Maksymalny pobór prądu: 140W.
  • Wymiary: 35cm x 30 cm.
  • Wysokość 27cm.
  • Waga 8.7 kg.

Gwarancja, dostępność folii oraz serwis w Polsce to atuty, które cenią nasi Klienci.

Urządzenie może pracować na 2 rodzajach folii do poduszek z powietrzem: 10 cm oraz 20 cm, przy szerokości rękawa 20 cm oraz 3 rodzajach mat z powietrzem przy szerokości rękawa 40cm.
Więcej informacji o rodzajach folii w zakładce Rodzaje folii.

Z uwagi na zmienny kurs walut, informacje o możliwości zakupu urządzenia, jego cenie oraz kosztach materiałów eksploatacyjnych podajemy na e-maila z zakładki kontakt.