CO NOWEGO?

Na tej stronie zamieszczamy aktualności związane z folią Opus Bio jak również  urządzeniem Opus Mini. Zamieszczamy również nowości z rynku opakowaniowego.

2020

24 lipca 2020 roku

Wzbogaciliśmy naszą ofertę o narożniki z pulpy papierowej oraz nowe opakowania AirPaq.

30 kwietnia 2020 roku

Ekologiczny papier ponacinany Wrap to alternatywa dla wszystkich tych co chcą wyjść z używania folii bąbelkowej.

2 lutego 2020 roku

Na rynku pojawiła się folia nadająca się do kompostowania. Folia jest wykonana ze skrobi ziemniaczanej i jest w 100%  BIOCOMPOSABLE.

2019

30 października 2019 roku

Nowa maszynka do poduszek z powietrzem o handlowej nazwie FillOn jest już w sprzedaży.

1 stycznia 2019 roku

Do oferty dołączyliśmy opakowania nadmuchiwane na laptopy oraz butelki. Więcej informacji na maila.

2013-2018

12 lipca 2018 roku

Wprowadzamy nowe urządzenie pod handlową nazwą Fill-Pro One. Wszystkie folie używane na urządzeniu Opus-Bio będą kompatybilne z Fill-Pro.

2 marca 2016 roku

Zmieniono element pompujący powietrze. Wprowadzono nowe bezpieczniejsze opakowanie dla urządzenia co pozwala na bezpieczny jego transport do Klienta. Wprowadzono do oferty maty Quilt z grubszej niż w innych matach (5x40cm) folii.

10 listopad 2015 roku

Zmieniono wygląd urządzenia. Została zmieniona tylna obudowa dostosowana kolorystycznie do obudowy panelu sterowania. Osłony taśm teflonowych wykonani z bardziej wytrzymałego materiału poprawiając również ich kolorystykę.

Wprowadzona również kilka poprawek technicznych. Zrezygnowano z metalowego pręta jako prowadnicy folii poprawiając kształt rurki wdmuchującej powietrze. Przeniesiono przycisk awaryjny Start na prawo oraz poprawiono uziemienie panelu sterującego.

11 lutego 2014 roku

Wprowadziliśmy darmowe dostawy folii kurierem. Przy jednorazowym zakupie 6 rolek folii, realizujemy wysyłkę kurierem na nasz koszt. Wysyłka zamówionego towaru następuje w tym samym dniu jeżeli zamówienie wpłynie do godziny 12.00.

10 stycznia 2013 roku

Skończyliśmy opracowywanie szczegółowej instrukcji obsługi w języku polskim. Od stycznia dołączamy ja do zakupionych urządzeń co pozwoli na pełne wykorzystanie wszystkich możliwości urządzenia. Dziękujemy za pozytywne opinie o oferowanym urządzeniu Opus – Mini.

2012-2013

25 listopada 2012 roku

Zmianie uległ design obudowy sterującej jest bardziej opływowy i nowoczesny.

29 października 2012 roku

Dostępne są 2 podstawowe rodzaje biodegradowalnej folii do Opus mini w rozmiarach 20x20cm i długości 500mb oraz 10x20cm i długości 500mb.   W niedługim czasie wprowadzimy nowe rozmiary, o czym niezwłocznie Państwa powiadomimy.

10 października 2012 roku

Istnieje możliwość rozszerzenia opcji serwisowej o dostawę urządzenia zastępczego podczas trwania ewentualnej naprawy. W takim przypadku w momencie zaistnienia awarii zostanie wysłane kurierem urządzenie zastępcze. Serwis urządzeń Opus-mini działa już na terenie całej Polski.

12 października 2012 roku

Nasi Klienci dostrzegli, że z tej samej długości rolki można wyprodukować więcej wypełniaczy, niż korzystając z folii konkurencyjnych systemów. Dzieje się tak dlatego, że Opus mini pozwala na zwiększenie ilości powietrza w workach. W ten sposób Twoje wydatki na wypełniacz ulegną zmniejszeniu.

8 października 2012 roku

Odpowiadając na Państwa pytania informujemy, że jest możliwa bezpłatna prezentacja urządzenia w Państwa firmie. Istnieje także możliwość przed zakupem przetestowania urządzenia przez okres 1-2 tygodni.