2 marca 2016 roku Zmieniono element pompujący powietrze. Wprowadzono nowebezpieczniejsze opakowanie dla urządzenia co pozwala na bezpieczny jego transport do Klienta. Wprowadzono do oferty maty Quilt z grubszej niż w innych matach (5x40cm) folii.

10 listopad 2015 roku Zmieniono wygląd urządzenia.   Została zmieniona tylna obudowa dostosowana kolorystycznie do obudowy panelu sterowania. Osłony taśm teflonowych wykonani z bardziej wytrzymałego materiału poprawiając również ich kolorystykę. Wprowadzona również kilka poprawek technicznych. Zrezygnowano z metalowego pręta jako prowadnicy folii poprawiając kształt rurki wdmuchującej powietrze. Przeniesiono przycisk awaryjny Start na prawo oraz poprawiono uziemienie panelu sterującego. 

11 lutego 2014 roku Wprowadziliśmy darmowe dostawy folii kurierem. Przy jednorazowym zakupie 6 rolek folii, realizujemy wysyłkę kurierem na nasz koszt. Wysyłka zamówionego towaru następuje w tym samym dniu jeżeli zamówienie wpłynie do godziny 12.00. 

10 stycznia 2013 roku Skończyliśmy opracowywanie szczegółowej instrukcji obsługi w języku polskim. Od stycznia dołączamy ja do zakupionych urządzeń co pozwoli na pełne wykorzystanie wszystkich możliwości urządzenia. Dziękujemy za pozytywne opinie o oferowanym urządzeniu Opus – Mini.   25 listopada 2012 roku Zmianie uległ design obudowy sterującej jest bardziej opływowy i nowoczesny.     

  29 października 2012 roku Dostępne są 2 podstawowe rodzaje biodegradowalnej folii do Opus mini w rozmiarach 20x20cm i długości 500mb oraz 10x20cm i długości 500mb.   W niedługim czasie wprowadzimy nowe rozmiary, o czym niezwłocznie Państwa powiadomimy.    

  10 października 2012 roku Istnieje możliwość rozszerzenia opcji serwisowej o dostawę urządzenia zastępczego podczas trwania ewentualnej naprawy. W takim przypadku w momencie zaistnienia awarii zostanie wysłane kurierem urządzenie zastępcze. Serwis urządzeń Opus-mini działa już na terenie całej Polski.   

  12 października 2012 roku Nasi Klienci dostrzegli, że z tej samej długości rolki można wyprodukować więcej wypełniaczy, niż korzystając z folii konkurencyjnych systemów. Dzieje się tak dlatego, że Opus mini pozwala na zwiększenie ilości powietrza w workach. W ten sposób Twoje wydatki na wypełniacz ulegną zmniejszeniu.   

  8 października 2012 roku Odpowiadając na Państwa pytania informujemy, że jest możliwa bezpłatna prezentacja urządzenia w Państwa firmie. Istnieje także możliwość przed zakupem przetestowania urządzenia przez okres 1-2 tygodni.